Colonia sistem iz Vranja i S.R.M.A. group nude posao

COLONIA SISTEM iz Vranja, deo S.R.M.A. grupe, je kompanija koja se skoro 30 godina bavi maloprodajom i veleprodajom građevinskog materijala i inženjeringom u građevinarstvu.
Za jačanje unutrašnje organizacije i podršku u daljem razvoju našeg poslovanja, potrebne su nam osobe izuzetnog kvaliteta za pozicije:

– 1 BLAGAJNIK – TRGOVAC

Uslovi:

Ekonomska škola (SSS ili VSS),

– vladanje MS Office paketom,

– znanje Engleskog jezika,

– iskustvo u vođenju blagajne i u administrativnim poslovima,

– minimum 1 (jedna) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,

– dinamičan i samostalan kandidat, sa naglašenom inicijativom i željom za uspehom.

Opis posla:

– rad na blagajni i kompletno vođenje ulazno-izlazne dokumentacije,

– rad sa kupcima i pružanje korisnih informacija,

– učestvovanje u svim prodajnim aktivnostima kompanije.

– 1 VOZAČ

Uslovi:
– minimum SSS,

– vozačka dozvola C kategorije,

– poznavanje građevinskog materijala.

Opis posla:

– rad u magacinu na prijemu, uskladištenju i izdavanju robe.

Kandidati moraju biti sa iz Vranja ili okoline.

Mi Vam nudimo dinamičnu i odgovornu poziciju u  okviru tima u ekspanziji, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata u Srbiji, molimo Vas da svoj CV i kratku biografiju, pošaljete na posao@srmagroup.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

26 Comments

  1. Avatartinyurl.com Reply

    Thanks , I've just been looking for info about this subject for a long time and yours is the
    greatest I've came upon till now. But, what about the conclusion? Are you positive
    concerning the supply?

  2. Avatarminecraft Reply

    Hello there! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
    Is it tough to set up your own blog? I'm not very
    techincal but I can figure things out pretty quick.
    I'm thinking about making my own but I'm not sure where to
    begin. Do you have any points or suggestions? Thanks

  3. Avatartinyurl.com Reply

    I blog frequently and I genuinely thank you for your content.
    This article has really peaked my interest.
    I will bookmark your website and keep checking for
    new information about once per week. I subscribed
    to your RSS feed too.

  4. Avatarminecraft Reply

    Wonderful blog! I found it while searching on Yahoo News.
    Do you have any tips on how to get listed in Yahoo
    News? I've been trying for a while but I never seem to get there!
    Thanks

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *